Суспільство

Улюбленець кропивницьких освітян за місяць отримав будівельних замовлень на понад мільйон

. 2001

Управління освіти Кропивницької міської ради продовжує віддавати безконкурентні замовлення своєму підряднику-улюбленцю. Так за місяць, з 14 квітня по 6 травня, освітяни підписали з ПП «Ремонтно-будівельна компанія «Купол» 28 контрактів загальною вартістю 1,4 мільйона гривень, інформує «Гречка».

lydu

Усі договори стосувались проведення поточних ремонтів покрівель, а також декількох фасадів та приймалень навчальних закладів міста. Вартість кожного замовлення була на декілька десятків гривень дешевшою за 50 тисяч, що дозволило управлінню освіти уникнути оголошення спрощеної конкурентної закупівлі. Останнє замовлення, на ремонт покрівлі комунального закладу «Ліцей «Науковий», ПП «РБК «Купол» отримало 6 травня. Цей договір, як і всі попередні, опубліковано не було. 

Прикметно, що з 2017 року фірма через систему Prozorro загалом отримала 71 замовлення, з яких 70 від управління освіти Кропивницької міськради. Ба більше, 66 з них, на суму 15,38 мільйонів гривень, отримано без проведення конкурентних торгів.

Приватне підприємство «Ремонтно-будівельна компанія «Купол» засноване ще в 2005 році та має нульовий статутний капітал. Єдиним власником, а заодно й директором підприємства, є Микола Осокін якому також належить ТОВ «ВКФ Софіт». У червні минулого року Голованівський райсуд Кіровоградської області визнав винним пана Осокіна у невчасному повідомленні ДФС про прийняття працівника на роботу і постановив стягнути з підприємця штраф у розмірі 680 гривень.

До слова про працівників. В останньому тендері на якому «Купол» потрібно було вантажити тендерну документацію до системи Prozorro серед іншого потрапила довідка про наявність працівників за підписом Миколи Осокіна. Відповідно до неї станом на 19 березня поточного року на фірмі, окрім самого власника/директора, працювало лише троє штатних працівників: виконроб та два маляра-штукатура.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама