Суспільство

«Дніпро-Кіровоград» з переплатою закупився селфі-палицями

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5799

 

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» відзвітувало про придбання нової техніки. Мова йде про 50 моноподів-триподів «НОСО К10В» за 49,99 тисяч гривень.

 

Depositphotos 80540370 s 2019

В описі предмета закупівлі вказаний «magnificent wireless selfie stick with backlight», що в перекладі означає «чудова бездротова селфі-палиця з підсвічуванням».

Як пояснили пресслужбі "Дніпро-Кіровоград" їх закупили для контролерів, щоб ті могли фотографувати показники у приватному секторі не спускаючись у колодязі, де стоять лічильники.

Вартість одиниці товару, який було замовлено у ТОВ «Вудітек», склала 999,8 гривень. При цьому в мережі Інтернет можна знайти безліч пропозицій за суттєво нижчими цінами. Наприклад магазин «2win» пропонує цей товар по 595 гривень, «Rozetka» по 599 гривень, а «VST» по 559 гривень за одиницю. Таким чином лише на цій закупівлі «водоканал» переплатив не менше 20 тисяч гривень.

Постачальник товару ТОВ «Вудітек» зареєстрований у 2015 році в селі Проліски Київської області. Фірма належить киянам Олександру Марусенко та Марині Машинській. Остання також входить до числа засновників ГО «Ефективність та безпека українських перевезень», а також ТОВ «Автоелектро трейд».

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте