Суспільство

Терапія і фотосесія зі зміями: у Малій Висці пропонують екзотичні послуги

. 1695

У Малій Висці Наталія Фурман пропонує місцевим жителям екзотичну послугу від «SnakeRoom_kr» – фотосесію зі зміями або терапевтичний сеанс із плазунами, щоб позбутися фобії.

Brown Food Promo Facebook Post копия

Про своє захоплення та проєкт «SnakeRoom_kr» Наталія розповіла виданню «Новини громади».

У дівчини проживає три змії. Найстарший імператорський удав, вік 3,5 роки. Ще є королівський пітон, йому приблизно 1,5 роки. І наймолодша – самка імператорського удава, зараз їй 7 місяців. Щомісяця на утримання плазунів витрачає близько 2 000 гривень. Змії їдять різних гризунів, хом'яків, пацюків, кролів, яких замовляє через інтернет.

На проєкт «SnakeRoom_kr» реакція у місцевих була неоднозначною, серед коментарів було багато обурливих та іронічних. Проте така реакція для Наталі як виклик. Спонукає рухатися далі і продовжувати займатись своєю справою.

За допомогою SnakeRoom у житті людей відбуваються зміни. Хтось подолав герпетофобію (страх рептилій, плазунів, змій), дехто почав відчувати себе та став сміливішим, відважнішим, більш впевненим, а деякі наші клієнти придбали собі змію. Можливо для когось це дрібниці, та ж коли я проживаю історію людини, відчуваю її хвилювання, а потім бачу неймовірні емоції, розумію, що все не даремно. Мої послуги потрібні. З кожним новим клієнтом ми проживаємо маленьке життя.

zmiya2

В Україні тераріумістика не така популярна, як в країнах Європи, каже дівчина. Консультується з українським тераріумістам, які передають свій досвід, пояснюючи все до дрібниць.

Сьогодні багато інформації можна знайти в інтернеті, особливо цікаві матеріали від іноземних заводчиків, де активно розвиваються зміїні ферми, – розповідає Наталія. – За себе можу сказати лиш те, що коли придбала свою першу змію, то це було свідоме, зважене рішення. Я розуміла, яка це відповідальність, перечитала гору літератури, поспілкувалася з багатьма власниками рептилій і тільки потім прийняла рішення започаткувати проєкт «SnakeRoom».

Є декілька простих правил, який варто дотримуватись при контакті зі змією:

Не можна робити різких рухів, кричати, розмахувати руками. Змія може сприйняти це як потенційну небезпеку і вкусити, захищаючи себе. Не можна перед контактом зі змією контактувати з гризунами, якщо раптом так трапилось, то необхідно обов'язково вимити руки і при необхідності змінити одяг.

zmiya3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама