Суспільство

Куплю метр асфальту: у Світловодську збирають гроші на створення скейт-парку

. 1583

Ініціатори створення молодіжного скейт-парку у Світловодську оголосили спільний збір коштів, аби закупити матеріал для асфальтування майданчика.

skeit

– Збираємо кошти на асфальтне покриття для встановлення на нього елементів скейт-парку у парку ім.Т.Г.Шевченка. Необхідна сума для закупівлі спеціального асфальту на 600 кв. м близько 300 тис. грн. Це близько 33% від загальної. Як не хотілось мені цього робити, але час йде швидко і просто треба, тому збір коштів на скейт-парк відкритий! – написав у фейсбуці голова громадській організації "Культурно-громадський центр "Айшифт" Веніамін Клічук. – Загальна сума дуже велика на одного, але якщо один «купить» (зробить внесок) за 1 м. кв в 500 грн або друзі «куплять» декілька метрів, то в єдності вийде результат. 

Нагадаємо, ця ГО вже понад два роки працює над ідеєю створення скейт-парку в місті для молоді. 

За інформацією пана Клічука, влада Світловодської громади почала процедуру закупівлі елементів скейт-парку на суму 421 тис.грн. Декілька підприємців вже стали меценатами, виділивши техніку та матеріали для майданчика. Всього залучили майже 600 тис. грн.

Рахунок громадської організації «Культурно-громадський центр «Айшифт» IBAN UA 3630529900000260070. Номер картки 5169 3305 1694 7584.

Просять вказувати у коментарі до платежу лише слова «Благодійний внесок». 

Усі зібрані кошти підуть на асфальт, а як буде більше, то перейдуть до благоустрою майданчика. Але для відкриття достатньо асфальтованого покриття.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама