Суспільство

«За» і «проти»: у міськраді розглянули петиції про будівництво МакДональдзу

 Автор: Ірина Маслюкова. 3154

У вівторок, 11 травня, на засіданні комісії з питань архітектурної діяльності, містобудування та капітального будівництва розглянути петиції кропивничан «за» будівництво МакДональдзу у Центральному сквері та «проти».

 

makdo 2

Нагадаємо, 28 квітня з’явилась петиція у якій просять обрати іншу ділянку для будівництва МакДональдзу, а 5 травня з’явилася нова петиція за те, аби все-таки ресторан Макдональдз будували у Центральному сквері.

Як повідомили в міськраді, обидві петиції набрали понад 450 необхідних голосів.

Члени комісії висловилися за реконструкцію Центрального скверу із будівництвом брендового ресторану швидкої їжі. Петицію ж про не допущення будівництва депутати не підтримали, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли раніше, після того, як МакДональдз показав візуалізацію майбутнього проєкту, де і як виглядатиме ресторан. Деякі містяни обурилися тим, що будуватимуть його в центральному сквері, де є дерева, які можуть зрубати. Після чого активісти навіть влаштувати акцію проти будівництва ресторану саме в центральному сквері. Після акції у компанії надали деякі додаткові роз’яснення.

 

Обговорення питання з 18 хвилини.

Поширюйте

Коментуйте