Суспільство

У Кропивницькому підозрюють «злодія у законі» за вимагання грошей від ув'язнених та їх рідних

 Автор: Валерія Жовтун. 2322

Повідомили підозру  «злодію в законі», який організував злочинне угрупування на території Кропивницького слідчого ізолятора.

1112 copy

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Наразі підозрюваному інкримінується вчинення ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України, тобто  створення  злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також керівництво такою організацією.

bede64bb 354f 41ab ba54 93b7b7652585

За даними слідства,  учасники угрупування  систематично вимагали гроші від ув’язнених та їх рідних і близьких.  Зокрема,  вибирали з  утриманців СІЗО за вчинення злочинів у сфері обігу наркотиків, та вимагали віддавати певну суму грошей в так званий "злочинний общак". Серед “схем” були також: ігрове шахрайство; вимагання  грошей через погрози та фізичне насильство  до ув’язнених та їх рідних, у тому числі і через телефонні дзвінки.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поширюйте

Коментуйте