Суспільство

З червня Олександрійський протитуберкульозний диспансер не працюватиме: заклад планують реорганізувати

 Автор: Валерія Жовтун. 2312

З 1 червня Олександрійський протитуберкульозний диспансер не буде надавати медичну допомогу. Нині в області розглядають можливість реорганізації установи з подальшим збереженням матеріально-технічної бази та робочих місць.

DSC 0818

19 медичних працівників звільняються з 31 травня

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада

Нагадаємо, Нацслужба здоров’я України фінансуватиме лише один протитуберкульозний заклад в області. 

Раніше на розгляд сесії обласної ради виносився проєкт рішення про об’єднання Олександрійського протитуберкульозного диспансеру з Кіровоградським обласним фтизіопульмонологічним медичним центром – саме тим закладом, який отримує фінансування від НСЗУ. Такий крок мав дати можливість залучити додатково до шести млн грн. Проте це питання не набрало необхідної кількості голосів.

Ситуація, яка склалася на сьогодні в Олександрійському протитуберкульозному диспансері така: 19 медичних працівників звільняються з 31 травня 2021 року у зв’язку з відсутністю коштів на виплату заробітної плати. З червня заклад не буде надавати медичну допомогу, тому його пацієнтів прийматиме обласний фтизіопульмонологічний медцентр.

Обласна рада нині напрацьовує питання про реорганізацію закладу з потужною матеріально-технічною базою в установу соціального захисту. Кінцеве рішення розглядатимуть на пленарному засіданні облради. Крім цього, є звернення до облдержадміністрації про передбачення додаткових коштів на виплату зарплат в повному обсязі працівникам диспансеру за травень. Наразі на це не вистачає близько 250 тис. грн.

 

Поширюйте

Коментуйте