Чотири мами дітей з інвалідністю з Кропивницького та області беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Міс особлива мама України». Це дозволяє їм вийти за межі буденності і спробувати нове.
Зазвичай кожен день Оксани Кулевцової з Кропивницького повністю присвячений дітям. Зранку вона готує два види сніданків: 2-річному Платону молочну кашку, а старшому – 10-річного Дані – безмолочне. Годує їх по черзі, береться за приготування обіду. Якщо є можливість виходять гуляти втрьох.
Дається це не легко, адже живуть на 4 поверсі у будинку,де немає ліфту. Старшого сина, у якого тяжка форма ДЦП і симптоматична епілепсія, їй доводиться нести на вулицю на руках.
«На жаль, він не сидить, не говорить, не ходить. Але я маю надію, що колись він хоч трішечки забалакає. Бо росте Платон і може до нього підтягнеться Даня. Все в руках Бога», - каже Оксана
Але зараз її будні розбавили фотосесії, зйомки, співи і танці. Вона одна із учасниць всеукраїнського конкурсу «Міс особлива мама України».
Цього року конкурс проводять вдруге. Започаткувала його буковинка Оксана Трапані-Гаденко. Вона зараз живе в Італії. 13 років тому заснувала спільноту «Подаруй усмішку.UA» і організовує допомогу для родин, які потребують допомоги. Таким чином хотіла підняти самооцінку мам і показати їх щоденне життя.
Зараз конкурс проходить онлайн. Першим завданням мам було показати себе богинями.
«Треба було показати, що ти жінка. Красива. Наповнена. Що ти можеш бути різною, а не тільки мамою», - каже Оксана.
Далі будуть ще низка конкурсів: кулінарний, розказати про свій рід і місто, розповісти про цікав українські традиції, читання вірша Лесі України. Шосте завдання вибрати стиль і образ від 20 до 60-их років і в такому образі станцювати типовий танець епохи.
«В кожному завданні я змінююсь і бачу себе інакшою. Я ніколи не знімала себе на відео. Не бачила зі сторони, як я розмовляю. А тепер я бачу, що можна підправити, як себе подати приймати участь», - каже Оксана.
З фото і відео і іншими моментами підготовки допомагає Людмила Шукрута, очільниця ГО «Серце матері».
«Якби я сама це робила, воно було б дуже просто. А вона дала можливість зробити зачіску, макіяж, фото сесію, які ми не можемо собі дозволити».
Також за підтримки хореографів «проліска» готують цікавий танець.
«Я люблю танцювати, але такого ще в житті не танцювала», - каже жінка, але поки не видає секрет, що ж за танець готує.
Також з області участь у конкурсі беруть Алла Панчу з Кропивницького, Надія Володько зі Знам’янського району та Марія Вовкодав з Компаніївки.
- Ландшафтний заказник «Монастирище» облаштують для туристів (ФОТО)
- У Світловодську стартувало голосування за проєкти громадського бюджету
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте