Суспільство

Райкович поскаржиться на «Черняхівські ковбаси» у податкову через неіснуючий пам’ятник

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4516

Андрій Райкович просить податківців перевірити підприємство «Черняхівські ковбаси» через скандал на сесії.

perevirka

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив підготувати офіційне звернення на ім’я керівника обласної податкової служби і податкової поліції щодо перевірки підприємства «Черняхівські ковбаси».
Про це він повідомив під час апаратної наради 24 травня.

За його словами, Черняхівський м'ясокомбінат працює по пільговій системі оподаткування, має багато магазинів у Кропивницькому.

– Що ніхто не розуміє скільки вони коштують? Не розуміють що там не платяться податки? І близько ці люди не знають, що таке сплата податків, – каже Андрій Райкович. – Вони вже виходять в рівень меценатів. Виділили на пам’ятник 800 тисяч гривень. Де в законний спосіб взялись ці гроші? Де задекларований прибуток?

Він доручив підготувати офіційне звернення на ім’я керівника обласної податкової служби і податкової поліції.

Нагадаємо, 21 травня під час сесії міської ради керівник Кіровоградського регіонального представництва громадської організації «Українська Спілка прикордонників» Станіслав Сафронов повідомив, що директор підприємства «Черняхівські ковбаси» дасть 730 тисяч гривень на пам'ятник прикордоннику, якщо міськрада дозволить їм відкрити літній майданчик, проте отримати цей дозвіл не може.

Сафронов висловив думку, що реалізувати проєкт не дають, бо м'ясне підприємство є конкурентом «Ятрані» - м'ясокомбінату, засновником якого є міський голова.

У свою чергу Андрій Райкович, який вже другу каденцію очолює місто, а до того був керівником підприємства, сказав, що передав його у довірче управління і не має стосунку до його роботи зараз.

ОНОВЛЕНО. Хоча він (Райкович - ред.) залишається власником підприємства. 

Вже сьогодні міський голова Кропивницького доручив підлеглим звернутись до податківців адже сумнівається, що підприємство законно заробило гроші на таке меценатство.

– Хай роз’яснять мені ситуацію, який рівень прибутку цього підприємства. І я принесу публічні вибачення, якщо я сказав неправду. Мова не йде про конкуренцію, мова про те, що непорядний бізнес використовує політичні моменти, розганяє ситуацію для того щоб встановити свої об’єкти в публічних місцях, - сказав Андрій Райкович вже 24 травня.

У дирекції «Черняхівських ковбасах» «Гречці» повідомили, що не планували давати 800 тисяч гривень на пам’ятник, а хотіли бути меценатами частково. На словах домовились про 30-70 тисяч гривень. Наразі вони навіть не бачили проєкт пам’ятника. Також спростовують інформацію про літній майданчик.

 

Поширюйте

Коментуйте