Суспільство

15% кропивничан доведеться оновити документи на призначення субсидії 

. 1344

Нещодавно Кабмін вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій, де більшості субсидії мають призначити автоматично. Однак 15% все-таки доведеться особисто звертатися до органів місцевого самоврядування, аби оновити документи на субсидію. 

dca1fc701d998fb3ed5f9efc2175e2e3

Про це під час брифінгу в міськраді сьогодні, 25 травня, розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Юлія Вовк.

– Поновити заяву та декларацію мають ті домогосподарства, яким призначали субсидію в минулому опалювальному сезоні в грошовій безготівковій формі, а також за фактичним місцем проживання. Це ті, хто орендує житло, мають будинки, які ще не введені в експлуатацію, або внутрішньо переміщені особи, – каже Юлія Вовк. 

За словами пані Вовк, в минулому опалювальному сезоні було 20 140 субсидіантів. До органів соціального захисту звернулися 25 тисяч.  Більшості людей у яких за цей період не відбулося ніяких змін субсидію призначать автоматично. Однак в департаменті вважають, що 15% кропивничан доведеться прийти до органів місцевого самоврядування чи ЦНАПу, аби оновити документи.  

Ті, хто вже в травні приходили до органів соціального захисту населення, до ЦНАПу і подали документи, їх також розглянуть. 

При цьому житлова субсидія буде призначена з 1 травня 2021 року. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама