Суспільство

Усі "за": як мажоритарники від Кіровоградщини найбільше підтримували ініціативи Зеленського

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1980

 

Громадянська мережа "Опора" дослідила як мажоритарники Кіровоградщини, більшість яких представник партія "Слуга народу", підтримували у парламенті ініціативи президента.

 

 

24.05.2021 Kirovogradska Zelenskyj

 

Нагадаємо, у серпні 2019 року депутатами від області стали п’ять мажоритарників. Чотири народних депутати – Олег Воронько (обраний в окрузі №103), Ігор Мурдій (округ №100), Юрій Кузбит (округ №101), Олександр Дануца (округ №99) були обрані від президентської політичної сили «Слуга народу», а от вдруге народним депутатом став Олесь Довгий (округ №102), він балотувався як самовисуванець.

Народні депутати з Кіровоградщини ІХ скликання в більшості випадків підтримували ініціативи Зеленського. Зокрема, вони проголосували «за» 448 законопроєктів, а це 72%, натомість були відсутні 136 разів, утрималися 17 разів, жоден народний депутат за два роки каденції не проголосував «проти» законопроєктів Зеленського.

Найчастіше під час голосування був відсутній у сесійній залі безпартійний Олесь Довгий. Він проголосував «за» 33 законопроєкти Президента, що складає 14%. Натомість найактивніше долучався до голосування поданих ініціатив гарантом народний обранець від «Слуги народу» Олег Воронько, який підтримав 117 законопроєктів, а – це 94%. Ігор Мурдій («Слуга народу») проголосував «за» законопроєкти Президента 105 разів, що склало 84%. Однак народний обранець був відсутній під час голосування 13 законопроєктів (10%) та не голосував 4 рази.

А от однопартійці Юрій Кузбит та Олександр Дануца («Слуга народу») підтримали відповідно 97 законопроєктів (78%) і 96 законопроєктів (77%). Також ці народні обранці пропустили понад 20 засідань під час голосування за ініціативи Президента.

 

 

Поширюйте

Коментуйте