Суспільство

Зеленський призначив очільницю Кіровоградської облдержадміністрації (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3272

Президент України Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Відповідний указ підписав 27 травня.

163f7faaf3436b3cd252800675573acd 1622224366 extra large

Як повідомили на сайті президента, у п'ятницю Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеною головою ОДА та вручив їй службове посвідчення.

Він побажав Марії Чорній успіху на новій посаді та висловив переконання, що досвід роботи в облдержадміністрації і знання особливостей регіону допоможуть їй реалізувати багатий потенціал Кіровоградщини, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 квітня, президент Зеленський підписав указ про звільнення з посади голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка. Проте він залишився працювати в команді президента.

Довідка. Марія Чорна народилася 1974 року в Кіровоградській області. У 2003-му закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка (педагогіка і методика середньої освіти, українська мова і література), а у 2015 році – Кіровоградський національний технічний університет (управління фінансово-економічною безпекою).

З 2002 до 2011 року працювала на різних посадах у Компаніївській районній державній адміністрації Кіровоградської області. У серпні 2011-го була призначена заступником начальника головного управління агропромислового розвитку – начальником управління економічної політики Кіровоградської обласної державної адміністрації. З 2020 року обіймала посаду директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте