Суспільство

У Кропивницькому за 11 мільйонів реконструюють школу олімпійського резерву

. 3409

Кіровоградщина увійшла до програми президента «25 спортивних магнітів».

photo5307840818167525946

Як повідомляє пресслужба ОДА, Уряд розподілив 800 мільйонів гривень спортивної субвенції у межах програми.
Кошти спрямують на 11 спортивних об’єктів по всій Україні, які плануються ввести в експлуатацію протягом 2021-2023 років.

« Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом», - наголосив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Кіровоградщина отримає понад 11 млн гривень на реконструкцію комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2».

«Реконструкція відбувається в рамках президентського проекту "Велике будівництво». Це, дійсно один з «магнітів», який буде приваблювати спортивну і креативну індустрію усієї України і не тільки ", – вважає голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

У департаменті капітального будівництва Кіровоградської ОДА повідомили, що вже до Дня Незалежності на об’єкті планують завершити заміну інженерних мереж, оздоблювальні роботи, будівництво боксерської зали, благоустрій прилеглої території та забезпечення вимог інклюзивності.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама