Суспільство

Вбив пенсіонера і намагався ще двох: кропивничанин заробив довічне ув'язнення

 Автор: Валерія Жовтун. 2708

До довічного позбавлення волі засудили 27-річного чоловіка, який під дією наркотиків вбив пенсіонера та намагався вбити двох дівчат.

dovichne

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

За результатами судового розгляду встановили, що у червні  2019 року, пізно ввечері, обвинувачений під дією наркотиків напав на молоду жінку – душив потерпілу допоки остання не втратила свідомість та, думаючи що вона мертва, залишив місце скоєння злочину. 

Наступного дня чоловік намагався задушити 19-річну дівчину поблизу Новомиколаївського пляжу. Проте, йому завадили знайомі потерпілої, які почули крики про допомогу. З місця злочину йому вдалося втекти. Під ранок, дорогою вздовж набережної Інгулу, зустрів пенсіонера-рибака й в агресії, посилену наркотиками та попередніми невдалими спробами вбивства, побив чоловіка після чого наніс йому не менше 13 ударів колюче-ріжучим предметом. Потерпілий загинув на місці події.

Засуджений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та лише наприкінці 2018 року був умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі. 

Суд, дослідивши усі обставини та докази по справі, погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому найвищу міру покарання – довічне позбавлення волі. 

Вирок суду ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

 

Поширюйте

Коментуйте