Суспільство

Де і скількох дітей з Кіровоградської області оздоровлюватимуть влітку

. 1435

В області вже стартувала кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей, повідомляють у пресслужбі облдержадміністрації.

tabir

«На Кіровоградщині незабаром розпочнуть роботу чотири дитячих заклади оздоровлення та відпочинку. Це «Бригантина», що в Новоархангельську, «Дружба» в Олександрійському районі, «Чайка» у Гайвороні та «Дивограй» у селі Бірки Кропивницького району», – каже директор департаменту соцзахисту населення ОДА Олександр Догаров.

За його словами, на оздоровчу кампанію виділили 16,5 млн грн з бюджетів усіх рівнів. Через систему «Prozorro» вже придбали 880 путівок для дітей, які потребують особливої соціальної уваги. Це діти-сироти, з багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій та загиблих учасників АТО, діти з малозабезпечених сімей. Вік – 7-18 років.

«Протягом 1-3 оздоровчих змін по 306 дітей відпочиватимуть у закладі «Бригантина» та «Дружба» на Кіровоградщині. Ще 268 дітей оздоровлюватимуться у закладі  «Перлина Чорномор’я» на Одещині», – розповів посадовець.

Нині до українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на четверту тематичну зміну “Територія успіху” вже направили 26 дітей пільгових категорій. До міжнародного дитячого центру «Артек» у Києві направили 20 дітей пільгових категорій. 

Нагадаємо, у Кропивницькому на понад 1,5 млн грн закуплять для дітей путівки на море.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама