Суспільство

Розшукують “злодія в законі” з Кіровоградщини: він у списку санкцій Зеленського

 Автор: Валерія Жовтун. 10607

43-річного уродженця Кіровоградщини Армена Хачатряна, "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський" оголосили у розшук в Україні та внесли до переліку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування.

hohol

Про це пише "DетективInfo".

Цьогоріч 17 травня Армену Хачатряну оголосили про підозру в створенні організованої злочинної організації, а 2 червня з'явився профайл у базі розшуку на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Датою зникнення Хачатряна в управлінні стратегічних розслідувань Нацполіції в Кіровоградській області вказано 19 травня.

hohol armen

Також за інформацією "DетективInfo", саме 19 травня Ленінський райсуд у Кропивницькому відмовив у задоволенні клопотання про надання дозволу на затримання "Армена Хохла" з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суддя Олена Лук'янова тоді дійшла висновків, що правоохоронцями не доведено той факт, що Хачатрян переховується, або ухиляється від слідства.

Згідно з викладеною в матеріалах судового реєстру підозри "злодію в законі", йому закидають ідеологічне верховодство створеним у Кропивницькому слідчому ізоляторі угрупованням, яке від інших ув'язнених вимагали сплати грошей у так званий "общак", а також в якості "компенсації" за програш в карти, причетність до розповсюдження наркотиків.

До речі, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав указ про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). У цьому переліку  є “злодій в законі" Армен Хачатрян.

 

Поширюйте

Коментуйте