Суспільство

Кропивницьких пенсіонерів вчитимуть цифровій грамотності (ФОТО)

. 2583

У Кропивницькому стартувала програма для кропивничан поважного віку зі здобуття цифрової освіти.

cifra

Ініціювала програму Кропивницька міська рада. Вона сворена в рамках реалізації Концепції розвитку цифрових компетентностей громадян. З-за допомогою занять їх ініціатори збираються підвищити рівень цифрових навичок для представників різних цільових груп населення.

Перше заняття відбулося вчора, 4 червня, на базі НВО “Гімназія ім. Тараса Шевченка”. Група студентів “третього віку” складається із 10 осіб. Навчання проходитиме щоп'ятниці і триватиме до 2 липня.

За словами керуючої справами Кропивницького виконавчого комітету міської ради Світлани Балакірєвої, міська рада Кропивницького проводить подібні курси вперше.

cifra1

- Ми розпочинаємо спеціальний освітній проєкт для людей, які вже вийшли на заслужений відпочинок і не володіють комп'ютером. Програма навчання цифрової грамотності дозволить їм оволодіти азами користування комп'ютером та мережею Інтернет, розібратися із інтернет-послугами, - говорить Світлана Балакірєєва.

В процесі навчання слухачі зможуть вносити пропозиції щодо тем із цифрової грамотності, які їх цікавлять найбільше.
Охочих пройти таке навчання запрошували в управліннях соціального захисту населення Подільського та Фортечного районів. Самі заняття проводять спеціалісти управління інформаційних технологій міської ради.

- Показником успішності для нас буде те, що слухачі курсу самостійно зможуть подати заяву на переоформлення субсидії онлайн, оплатити комунальні послуги і передати показники лічильників не виходячи з дому, зареєструватися у соціальних мережах і стежити там за новинами в Україні та світі, - відзначила чиновниця.

Чи будуть такі курси проводити на постійній основі, стане зрозуміим після першого випуску.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама