Суспільство

Найнижча ціна: де у Кропивницькому зробити ПЛР-тест для виїзду за кордон

. 7315

Лабораторія Держпродспоживслужби на Кіровоградщині проводить ПЛР-тестування для виїзду за кордон та припинення самоізоляції.

 

covid2

Як повідомили у пресслужбі відомства, обов’язковою умовою для в’їзду в низку країн є ПЛР-тестування на коронавірус. Для громадян України, які повертаються з-за кордону, є обов’язкова самоізоляція на 14 днів з мобільним додатком «Дій вдома». Щоб достроково припинити самоізоляцію має бути негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19.

У Кіровоградській області лише дві лабораторії уповноважені передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома» - це лабораторія Держпродспоживслужби та лабцентру.

Вартість послуги з ПЛР-тестування наразі є найнижчою у Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби – 640,55 грн (вже з урахуванням ПДВ).

Для швидкого отримання результатів день у день необхідно здавати мазки для дослідження вранці, до 11:00.

Якщо результат тестування на COVID-19 негативний лабораторія вносить результат до електронної системи Центру громадського здоров’я України, які автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома».

Для виїзду за кордон можна отримати результати тестування англійською мовою. Для цього необхідно взяти з собою закордонний паспорт, його копію чи фото. Бланк з результатами ПЛР-тесту, який видає лабораторія, також має QR-код.

Для проведення тестування та за детальнішою інформацією звертайтеся за адресою: Кропивницький, вул. Велика Пермська, 58/1; телефон:(0522) 33 84 21; 33 88 78.

2 16

4 8

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама