Суспільство

На Кіровоградщині зупинилась шахта: працівникам заборгували близько 160 мільйонів

 Автор: Ірина Маслюкова. 2544

Гірники шахти Новокостянтинівська ДП «Схід ГЗК» спустилися у зміну, проте на знак протесту через півторамісячну затримку заробітної плати, відмовляються виконувати роботу.

 

shahta

Як повідомив голова Незалежна профспілка гірників України Михайло Волинець, працівникам заборгували близько 160 мільйонів гривень.

Наразі трудовий колектив, актив Незалежної профспілки гірників чекають на збори за участі адміністрації уранодобувного держпідприємства.

Наступного тижня, у разі, якщо високопосадовці не вирішать проблем уранщиків із забезпеченням, зокрема не винесуть на розгляд Верховної Ради законопроєкт 5201 щодо стабілізації роботи ДП «Схід ГЗК», на акцію протесту в Києві планують вийти гірники шахти Інгульської, – повідомив Михайло Волинець.

Нагадаємо, 7 грудня 2020 зупинили роботу на Смолінській, Новокостянтинівській, Інгульській шахтах. Тривали акції протесту – гірники перекривали траси, проводили акції протесту в урядовому кварталі столиці. Протестували з вимогами погасити заборгованість із заробітної плати та відновити роботу підприємств. Відновили роботу уранові шахти в січні 2021.

 

 

Поширюйте

Коментуйте