Суспільство

Антикорупційний суд зменшив заставу ексголови Кіровоградської ОДА

. 1078

Вищий антикорупційний суд зменшив застави колишнього голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня та його керівника патронатної служби Сергія Шевченка, яких Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в одержанні хабаря.

andrij balon large

Таке рішення 2 червня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Адвокати Балоня і Шевченка подали до суду клопотання про зміну запобіжного заходу. Вивчивши документи, судді задовольнили їх частково. Вони зменшили заставу ексголови Кіровоградської ОДА з 10,13 млн грн до 9 млн грн, а його пособника – з 5,06 млн грн до 4,5 млн грн. Так судді решту сум повернули заставодавцям.

Нагадаємо, у червні 2020 правоохоронці затримали на одержанні хабаря двох посадовців Кіровоградської ОДА – голову облдержадміністрації Андрія Балоня та начальника патронатної служби Сергія Шевченка. Вони за 1,8 млн грн пообіцяли керівнику Держпродспоживслужби в області не перешкоджати його службовій діяльності. Суму підозрювані отримували частинами. Так, перша частина хабаря склала 100 000 гривень, а вже під час отримання другої частини у сумі 250 000 гривень їх затримали.

Як у столичному суді відмазують ексголову Кіровоградської ОДА Балоня читайте за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама