Суспільство

У Кропивницькому відкрили відділ Державного бюро розслідувань

 Автор: Ірина Маслюкова. 5666

У Кропивницькому відкрили відділ Миколаївського територіального управління Державного бюро розслідувань.

 

IMG 20210609 120905 498

Як повідомили в пресслужбі ДБР, у Кропивницькому утворили слідчі та оперативні відділи.

Новостворені підрозділи дадуть змогу швидко реагувати та об’єктивно розслідувати злочини, скоєні високопосадовцями, працівниками правоохоронних органів, суддями та військовослужбовцями, які є суб’єктами підслідності Державного бюро розслідувань, – каже начальник Кропивницького слідчого відділу ТУ ДБР Миколаєва Олексій Костюченко.

Постійна дислокація у Кропивницькому на практиці зменшить час прибуття слідчих та оперативних працівників. Це стало зручнішим для заявників у кримінальних провадженнях, свідків.

У Кропивницькому підрозділі працює 6 працівників, з яких 5 – це безпосередньо слідчі. Кожен з них має не менше 5 років досвіду у правоохоронних органах. Всі слідчі пройшли відповідні конкурси та атестації.

Знаходяться вони у міській податковій на вулиці Глінки.

З моменту початку своєї роботи у березні 2021 слідчими Кропивницького відділу проводилось досудове розслідування у 293 кримінальних провадженнях. На сьогоднішній день у провадженні перебуває 184 кримінальні провадження, серед яких є багатоепізодні, тому навантаження на одного слідчого в середньому – 37 проваджень.

Якщо вам відомі факти вчинення кримінальних правопорушень високопосадовцями, суддями, військовими, працівниками правоохоронних органів – телефонуйте на гарячу лінію: +38 (096) 894 57 47. Для повідомлень про злочин: zlochin@mk.dbr.gov.ua

 

Поширюйте

Коментуйте