Суспільство

Хто очолив інститут післядипломної освіти імені Василя Сухомлинського

. 1848

За результатами виборів, директором Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» став Віталій Дмитрук.

posada

Як повідомили в облраді, у голосуванні взяли участь науково-педагогічні працівники, а також обрані представники з числа непедагогічних працівників.

За Віталія віддали свій голос 73 людей, це 80% від загальної кількості.

Біографічна довідка:

vНародився 19 квітня 1973 року в селі Ласки Народицького району Житомирської області.
Навчався у Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. О. С. Пушкіна на філологічному факультеті за спеціальністю «Українська мова і література».

У 1995 році закінчив з відзнакою повний курс і здобув кваліфікацію вчителя української мови і літератури.
З серпня того ж року почав працювати асистентом кафедри української мови педагогічного інституту імені В. К. Винниченка.

У жовтні 1995 року вступив до цільової аспірантури зазначеного закладу за спеціальністю «Українська мова» (10.02.01), яку закінчив у 1998 році, захистивши дисертацію. Отримав науковий ступінь кандидата філологічних наук.

З вересня 1998 року до липня 2006 року працював старшим викладачем, доцентом кафедри української мови, заступником декана факультету іноземних мов ЦДПУ імені Володимира Винниченка.

З липня 2006 року й до сьогодні працював на різних керівних посадах у структурі Київського національного університету культури і мистецтв, наразі є директором ВП «Львівська філія КНУКіМ».

У вересні 2015 року вступив до магістратури (заочна форма) Київського університету культури, яку закінчив у 2017 році з відзнакою, здобувши професійну кваліфікацію магістра державного управління.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама