Суспільство

Спеціалізоване спорядження та навчання: громади з Кіровоградщини запрошують у проєкт «Вогнеборці»

. 536

Оголосили конкурс для відбору громад-учасниць в рамках трирічного проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

 

7596ab8ff4cac5d5990b76cf2ce15f4f

Як повідомили на сайті «Децентралізація», організатори проєкту Фонд міжнародної солідарності у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Мета проєкту - всебічна підтримка системи цивільного захисту населення в громадах України, зокрема шляхом формування добровільних пожежних команд, допомоги громадам у розробці програми покращення місцевої безпеки та навчальних візитів представників громад, головних управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проєкту для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.

Очікується, що в рамках конкурсу відберуть 20 територіальних громад, які отримають як навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, так і допомогу із забезпечення добровільних пожежних команд спеціалізованим спорядженням.

Власний внесок громад: громади-учасниці проєкту мають забезпечити набір 12 волонтерів для добровільної пожежної команди та готовність виділити приміщення (ангар) для зберігання пожежної машини (наявність приміщення - це перевага).

Перевагою буде також вміння і можливість сформувати регіональний кластер громад.

Подавати заявки можуть: органи місцевого самоврядування - міські (окрім міст обласного значення), селищні та сільські ради.

Конкурсний відбір буде проведено в два етапи:

  • 1 етап (до 15 липня 2021 р. включно) – проміжний відбір громад на основі поданих заявок (очікується, що не менше 30 громад буде відібрано на першому етапі).
  • 2 етап (20 липня - 20 серпня 2021 р.) – візити до громад проміжного відбору за участі експертів з цивільного захисту для огляду умов та готовності до участі в проєкті.

Результати остаточного відбору громад оголосять після 1 вересня 2021 року.

Для участі в конкурсі треба заповнити електронну форму за лінком  до 15 липня 2021 року включно.

Для громад, які бажають взяти участь у цьому конкурсі, 18 червня 2021 року об 11.00 проведуть інформаційно-роз’яснювальну сесію в онлайн-форматі. Для реєстрації  заповніть коротку форму

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама