Суспільство

Один день життя Івана Карпенка-Карого: на Хуторі Надія знімали фільм (ФОТО)

. 1407

Днями театр імені Марка Кропивницького розпочав зйомки фільму «Один день життя Івана Карпенка-Карого».

 

film6

Як повідомив Євген Курман, головний режисер театру Кропивницького, до 30-річчя проголошення Дня незалежності України разом з Департаментом культури та туризму Кіровоградської ОДА вирішили створити мистецький проєкт «Історично - художня реконструкція «Один день життя Івана Карпенка-Карого на Хуторі Надія».

film

Після двомісячної підготовки розпочали реалізацію цього проєкту.

Специфіка жанру реконструкції полягає у самодостатності і не вимагає присутності глядачів. І ми могли втілити і представити цю реконструкцію для обмеженого кола людей. Але для того, щоб перформанс побачили якнайбільше глядачів, ми вирішили зафільмувати це дійство, – написав головний режисер театру.

На хуторі Надія відтворили максимально наближені у сучасних умовах історичний контекст життя та творчості Івана Карпенка-Карого.

У перший день зйомок охопили багато локацій на Хуторі Надія, які допомагають збагнути і осмислити філософію життя Івана Карповича. Вчора був другий – завершальний день. Останній епізод зніматимемо святковий обід на честь відвідин хутора братами Івана Карповича Миколою Садовським та Панасом Саксаганським, – додав Євген Курман.

Прем'єра відеофільму відбудеться на Всеукраїнському святі театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» на Хуторі Надія 11 вересня цього року.

film3

film4

film5

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама