Суспільство

Змагатимуться за півмільйона: дві громади з Кіровоградщини у фіналі всеукраїнського конкурсу

 Автор: Ірина Маслюкова. 2449

У другому етапі конкурсу «Наша громада» назвали топ-26 учасників. Серед них дві з Кіровоградщини – Добровеличківська та Новоукраїнська громади.

 

Depositphotos 186788014 l 2015

Як повідомили на сайті конкурсу, Добровеличківська громада з інклюзивним проєктом «Віра в краще майбутнє» на третьому місці за інтернет-голосуванням. 

Про проєкт: 8530 дітей особливими освітніми потребами відвідують інклюзивно-ресурсний центр. Там хочуть облаштувати кабінети, купити обладнанням, меблі, матеріали, оргтехніку, підключити комунікації. Це дасть змогу створити відповідний простір для навчання і розвитку дітей. Також планують облаштувати ігровий майданчик для дітей з інвалідністю. Загальний бюджет проєкту 660 000 грн.

Новоукраїнська громада з екологічним проєктом «Новоукраїнці! Натиснемо на сміття!» на 8 місці серед фіналістів за рішенням журі.

Про проєкт: У громаді хочуть сортувати сміття. У рамках проєкту планують придбати і встановити мобільний павільйон на території сміттєзвалища, де буде розподіл за кольором та типом сировини, подрібнення пластику/жерстяних/паперових виробів, пресування, зберігання до збуту на переробні підприємства. Бюджет проєкту 1 805 000 грн.

Із 21 червня до 13 серпня проходитиме третій етап конкурсу - подача форм «Детальний опис проєкту». Всі 26 учасників для проходження у третій етап мають заповнити форму та надати необхідні додаткові документи.

Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня. Переможці, які отримають 500 тисяч гривень на реалізацію проєкту, будуть відомі 30 вересня.

Також упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ знайомитимуть українців із проєктами всіх 26 фіналістів конкурсу. Сюжети можна буде подивитися в програмах «Факти» та «Вікна».

 

Поширюйте

Коментуйте