Суспільство

Заступник аграрного міністра готовий відповідати на питання голів громад у WhatsApp

 Автор: Ірина Маслюкова. 1547

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький закликав голів громад Кіровоградщини для взаємодії вступити в групу WhatsApp.

apk2

Про це він повідомив сьогодні, 11 червня, під час зустрічі в облдержадміністрації з головами громад.

З Кіровоградської області розпочали проведення зустрічей з головами громад, РДА, ОДА, щоб налагодити взаємодію з питань сільського господарства, земельної реформи, оподаткування, управління водними об’єктами.

Хочемо надати відповіді громадам, навчити їх створювати всі умови, як для успішного проживання жителів, так і стимулювання розвитку фермерства, аграрного підприємництва, – каже Тарас Висоцький.

За його словами, для голів громад створили групу «АПК Кіровоградщина» у WhatsApp. Голів громад долучають до групи через Міністерство.

Там я з вами на зв’язку постійно, заступник голови ОДА Валерій Жалдак, т.в.о. голови департаменту агропромислового розвитку Тетяна Бурага. Суть групи в першу чергу інформаційна. Є багато речей, які приймають на національному рівні, але треба певний час, щоб вони дійшли до громад. Коли Уряд прийматиме рішення, ви будете знати, як воно впливає на ваше життя. Коли виникають питання – можете писати.

Хочуть, щоб голова громади доносив всю інформацію фермерам.

Але, щоб фермер нічого не пропустив у нас ще є паралельно група з Асоціацією фермерів, туди все дублюємо.

Під час зустрічі заступник міністра розповів про реформи, які впливають на громади і фермерів: земельна, податкова і законопроєкт реформи у галузі меліорації. Також відповів на питання голів громад.

apk

 

Поширюйте

Коментуйте