Суспільство

Кропивницькі лялькарі змагаються за перемогу у всеукраїнському театральному фестивалі (ФОТО)

. 858

10 червня, в рамках ІІ етапу відбору, кропивницькі лялькарі презентували виставу для експертної ради IV Всеукраїнського фестивалю-премії "Гра".

3 32

Як повідомляють в обласному театрі ляльок, йдеться про виставу «Карлик Ніс» за твором Вільгельма Гауфа. 

1 52

Разом з глядачами, готичну казку наживо переглянули обрані організаторами експерти.

4 13

– По закінченні вистави глядачі одразу поділилися своїми захопливими враженнями. Остаточний вердикт експертів та подальшу долю свого сценічного дітища актори і постановники: режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Грушецький, художник – Карина Чепурна, дізнаються лише за місяць. Тож тримаймо кулачки за наших митців! – повідомляють в адміністрації театру. 

Цьогоріч у форумі взяли участь 89 театрів та колективів. Після першого етапу відбору, у лонгліст потрапили тільки 30 претендентів, серед яких опинився і колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок  – номінація «За найкращу виставу для дітей». Після завершення ІІ етапу – перегляду експертною радою наживо вистав, сформують шортліст до якого увійдуть 12 вистав-фіналістів.

6 11

Довідка: Засновником та організатором Всеукраїнського театрального фестивалю-премі «Гра» є Національна спілка театральних діячів України. Мета форуму – об’єднати всі театри країни і презентувати їх найкращі здобутки українській та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища. 

 Відбір учасників і визначення переможців фестивалю проводиться експертною радою в три етапи, на кожному з яких відсіюється значна частина заявлених колективів, адже один театр має змогу подати лише одну виставу для участі. А до експертної ради входять відомі театрознавці, театральні критики та діячі театрального мистецтва з різних куточків країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама