Суспільство

У колишнього орендаря "Кіровоградтепло" відсудили котельню і техніку на користь міста

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1249

Модульні котельні, які були на балансі ЦНТІ УНГА (підприємства, що орендувало "Кіровоградтепло") повернули у комунальну власність міста.

suddi

Про це під час апаратної наради 14 червня повідомив міський голова Андрій Райкович.

"Вже зараз виграли суд - низку котелень і два десятки спец і автотехніки, тому необхідно розказати людям як прозоро і ефективно господарювали ЦНТІ УНГА", - сказав він.

Зокрема у реєстрі судових рішень "Гречка" знайшла інформацію про те, що суд визнав за громадою міста право власності на нерухоме майно:

  • нежитлову будівлю загальною площею 48,7 кв.м (включає котельню, димову трубу) загальною балансовою вартістю 1418 039,50 грн;
  • комплекс загальною площею 48,4 кв.м (включає блочно-модульну котельню, навіс, димові труби), загальною балансовою вартістю 1 535 184,75 грн.

Нагадаємо, у 2018 році цілісний майновий комплект ДП "Кіровоградтепло", який орендувала ТОВ ЦНТІ УНГА, повернули до комунальної власності. Низку їх майна передали на баланс комунального теплового підприємства "Теплоенергетик". Таке рішення прийняли, бо "Кіровоградтепло" мало борг перед НАК "Нафтогаз" і не змогло отримати номінації від держпідприємства. Підприємство неодноразово зверталось за матеріальною підтримкою до міськради, проте юридично підтримати орендоване підприємство за бюджетні кошти було неможливо і опалювальний сезон був під загрозою зриву.

 

Поширюйте

Коментуйте