Суспільство

Метафоричний реалізм: у Кропивницькому відкрили виставку Миколи Кумановського (ФОТО)

. 1374

Днями в Музеї мистецтв відкрили виставку «Метафоричний реалізм Миколи Кумановського» в рамках культурно-мистецького проєкту «Дифузія».

 

DSC 0103

Як повідомили в Музеї мистецтв, мандруючий виставковий проєкт «Дифузія» презентує Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк).

В експозиції, яка триватиме близько місяця, представили 66 картин із різних циклів – олійний живопис та графічні роботи, виконані в техніці автоцинкографії, акварелі, туші й пера, офорту, вуглецевого олівця та кулькової ручки 1970-2016-х рр.

«Це людина світу, але водночас цілком наша людина. Його мистецтво складне для прочитання і розуміння, але воно багатошарове. Тобто кожна людина відповідно до рівня своєї освіти, до досвіду, до заглиблення у мистецтво може знайти свій відгук у душі. Кожну роботу можна оцінювати щоразу по іншому, осягаючи шар за шаром, дістаючись філософії», – характеризує творчість Миколи Івановича Леся Корсак, одна із організаторів цього проєкту.

DSC 0370

Мета проєкту до 30-річчя Незалежності України показати тридцять виставок сучасного українського мистецтва в усіх регіонах країни.

DSC 0258

Кропивницький 17 серед обласних центрів, в яких відкриваються виставки.

Довідково: Микола Кумановський, видатний український митець, що народився 31 серпня 1951 р. в місті Сатанів на Хмельниччині. Один із найяскравіших митців України. Мав особисту філософію, творчі пошуки та здобутки у царині станкового малярства, друкованої та авторської графіки, інсталяції та скульптури.

DSC 0113

DSC 0059

DSC 0069

DSC 0056

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама