Суспільство

Дієві ініціативи-2022: подалися на конкурс п’ять громадських організацій  

. 1230

У Кропивницькому на конкурс проєктів інститутів громадянського суспільства “Дієві ініціативи” на 2022 рік подалися 5 громадських організацій. За результатами засідання конкурсної комісії, проєкти цих ГО допустили на участь у конкурсі. 

idea copy

Про це повідомляє Кропивницька міська рада

Конкурсна комісія розглянула п'ять проєктних заявок:

  • “Діалог – основа розвитку громадянського суспільства” від ГО “Центр розвитку національних культур “Єдина родина”;
  • “Національний спротив та методи його втілення” від Кіровоградської обласної організації “Товариство сприяння обороні України”;
  • ”Змінимо світ разом” від Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері”;
  • ”Збережи пам'ять. Збережи правду” від ГО “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького”;
  • “Шкільний бюджет участі” від ГО “Молодіжне об'єднання “Рідне місто”.

Ці громадські організації з поданими проєктами за рішенням конкурсної комісії допущені до наступного етапу – публічної презентації. Конкурсна комісія також прийняла рішення рекомендувати змінити окремі умови двох проєктів.

Відкритий захист проєктів попередньо планується на 2 липня.

Нагадаємо, цей конкурс у Кропивницькому проводиться вже вдруге. Цьогоріч три громадські організації отримають кошти з міського бюджету на реалізацію своїх проєктів.

Загальний фонд конкурсу – 200 тис. грн, а від учасників передбачається співфінансування. Конкурс проводитиметься у три етапи. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама