Суспільство

«СхідГЗК» планують передати в управління Енергоатому: гірники Кіровоградщини в очікуванні

 Автор: Валерія Жовтун. 1733

За попереднім рішенням, озвученим на нараді в Міненерго, має відбутися реорганізація урановидобувного державного підприємства «СхідГЗК» шляхом передачі управління НАЕК «Енергоатом». Чекатимуть на висновки Міністерства фінансів та рішення Кабміну.

203727288 4180008745388703 7993503167931527418 n

Під час наради в Міненерго

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

– Тобто питання залишається відкритим на стадії розгляду та напрацювання рішень.Не мають високопосадовці, які вчасно та у повному обсязі отримують зарплати, відповіді на питання щодо подальших розрахунків з трудовим колективом ДП. Сьогодні (22 червня, - ред.) мав бути виплачений аванс. Проте адміністрація підприємства не має бачення стабілізації зарплатних виплат 5000-му колективу ані по авансу, тим більше по зарплаті, яка має бути виплачена вже 7 липня, – зазначено в пості. 

Нагадаємо, минулого тижня гірники перекривали дороги в Кіровоградській області. Потім продовжили безстрокову акцію протесту в столиці.

Їх вимоги – виплата зарплатного боргу та постійне фінансове забезпечення роботи шахт.

Після низки зустрічей з представниками влади гірники призупинили акцію протесту з правом її продовження у разі, якщо влада не розпочне конкретних дій з порятунку «СхідГЗК».

Фото Міненерго

 

Поширюйте

Коментуйте