Суспільство

Збирають голоси: у Цибулевому хочуть створити театр просто неба

 Автор: Ірина Маслюкова. 1413

У селі Цибулеве Дмитрівської громади для змістовного дозвілля хочуть реалізувати проєкт зелений театр «Культурний острів громади».

proekt

Проєкт подали на конкурс «Активні громадяни». Переможці отримають менторську підтримку, пройдуть спеціальне навчання, а також отримають дофінансування на свою ініціативу.

Щоб підтримати ініціативу треба проголосувати за посиланням.

Дедлайн голосування: 27 червня.

Про що цей проєкт?

Одна з проблем нашої громади – низький рівень культурного життя. Як правило, заходи, які проводяться, приурочені до державних свят, а заходи у школі не охоплюють широку цільову аудиторію. Наше опитування показало, що люди хочуть частіше відвідувати культурні заходи: концерти, гуртки художньої самодіяльності, вистави, кіновечори.
В межах проєкту ми хочемо створити зелений театр на території Мультипростору «Громадський вулик» (Двір для всіх) для соціального згуртування, культурної взаємодії та активізації жителів села Цибулеве Дмитрівської ТГ, – йдеться в повідомленні.

У рамках проєкту відбудеться 2 тематичні кіновечори:

  •  Онлайн-трансляції з «Культурного острова» за участі місцевих митців.
  •  Онлайн-ефір «Цікаві гостини» з очільницею культури Дмитрівської ТГ.

Майстерня для молоді з виготовлення листівок за етномотивами з онлайн-трансляцією майстер-класу.
Родинна лялькова вистава з онлайн-трансляцією.

Фестиваль мобільного кіно для учнівської молоді громади «Моє село в об'єктиві».

Локація працюватиме і надалі. Організовуватимуть культурні заходи, майстерні, тощо. Загальний бюджет проєкту 47 500 грн.

Довідково:

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізується в Україні з 2014 р.
Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте