Суспільство

«Молода людина року-2021» у Кропивницькому: хто переміг у конкурсі (ФОТО) 

. 4298

Напередодні Дня молоді у Кропивницькому оголосили цьогорічні результати міського конкурсу "Молода людина року".

32855 1200x800 2

Про це повідомляє Кропивницька міська рада.

У номінації «Молодий захисник України» за мужність і відвагу,  виявлені у захисті державних інтересів і територіальної цілісності України дипломом міського конкурсу “Молода людина року” нагороджений Іван Борщенко, солдат Збройних Сил України.

За особисту мужність та високий духовний і фізичний потенціал диплом міського конкурсу “Молода людина року” в номінації «Сила духу» вручений Вікторії Сємідєтній, членкині збірної команди області інваспорту з плавання.

Дипломом в номінації «Молодий волонтер року» нагороджена Катерина Колтунова, засновниця громадського простору «Krop:Hub».

32852 1200x800 2

Перемогу в номінації «Молодий науковець року» здобула Тетяна Штець, викладачка Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.

Лауреатом конкурсу в номінації «Молодий працівник промислової галузі» став Олександр Завітренко, менеджер товариства з обмеженою відповідальністю «ОЕЗ Градолія».

Дипломи в номінації «Молодий підприємець року» отримали відразу двоє претендентів: Олена Глініста, засновниця проєкту «Банк Речей» і бренду «Food4you» та Володимир Кравчук – ресторатор, засновник та власник кав’ярень.

32856 1200x800 2

У номінації «Відкриття року в області фізичної культури і спорту» – Наталія Конюх, вихованка відділення таеквон-до ITF  спортивної школи № 2.

У номінації «Відкриття року в області культури і мистецтва» нагороду отримав Михайло Солонченко, студент Кропивницького музичного фахового коледжу.

Відзнаки цьогорічним лауреатам вручили міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Олег Колюка.

 32850 1200x800 2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама