Суспільство

У Компаніївській громаді хочуть створити студію молодіжних ініціатив

. 1036

Щоб об’єднати активних жителів у Компаніївській громаді хочуть створити «Студію молодіжних ініціатив».

 

komp

Проєкт подали на конкурс «Активні громадяни». Переможці отримають менторську підтримку, пройдуть спеціальне навчання, а також отримають дофінансування на свою ініціативу.

Про що цей проєкт?

Майданчик та простір для спілкування молодих, активних жителів громади планують створити в Центрі культури та дозвілля (колишній районний Будинок культури).

На території громади, яка об’єднує 51 населений пункт, проживає близько 1800 молодих людей віком від 14 до 35 років. Це 30% від загальної кількості населення. Проте немає жодного об’єкта молодіжної інфраструктури чи молодіжного представницького органу, – йдеться в повідомленні.

В межах проєкту планують облаштувати локацію площею 30 кв. м. для молодіжних активістів. Розроблять брендбук платформи та проведуть тренінгу з стратегічного планування роботи.

Молодіжний простір діятиме на постійній основі та слугуватиме майданчиком обміну думками, ідеями, досвідом, місцем для розвитку та навчання і коворкінгом після закінчення проєкту.

Молодь, яка візьмуть участь у проєкті, надалі займатиметься розробкою та реалізацією молодіжних проєктів й ініціатив у громаді.

Щоб підтримати ініціативу треба проголосувати за посиланням.

Дедлайн голосування: 27 червня.

Нагадаємо, у селі Цибулеве Дмитрівської громади для змістовного дозвілля хочуть реалізувати проєкт зелений театр «Культурний острів громади».

Довідково:

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка реалізується в Україні з 2014 р.

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама