Суспільство

У Кропивницькому розроблять сайт для розвитку підприємництва

. 900

У червні у Кропивницькому стартувала реалізація проєкту "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)".

 

206291264 159406606120323 921259147934249040 n

Кропивницька міська рада спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою виграла грант на створення сайту для розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього підприємництва в умовах пандемії COVID-19.

Як повідомили в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті, вже за шість місяців створять безкоштовну електронну платформу для малого та середнього бізнесу "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)".

Сайт буде адаптований для мобільних та планшетів.

На сайті розміщуватимуть актуальну інформацію про діючі підприємства, установи та організації Кропивницького в розрізі галузей економіки/сфер діяльності з відміткою на інтерактивній карті. Банери з посиланням на офіційні інтернет-ресурси, що містять інформацію про наявні механізми допомоги та обмеження, пов'язані із COVID-19. Інформацію про організації з підтримки підприємництва.

Наповнюватимуть сайт фахівці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради у співпраці з малим та середнім бізнесом, фізичними та юридичними особами.

Довідково: Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням ЄС та уряду Німеччини. 16 грудня 2020 року був оголошений конкурс грантів серед міст і територіальних громад для реалізації проєктів, спрямованих на підтримку стійкості й відновлення українських МСП під час пандемії COVID-19.

Одним із переможців конкурсу став проєкт "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)", ініційований Кропивницькою міською радою спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама