Суспільство

Через порушення санітарних норм не відкриють дитячий табір поблизу Кропивницького

. 2514

Біля села Клинці планували відкрити дитячий наметовий табір для відпочинку та туристичних заходів протягом трьох днів. Проте там виявили низку порушень санітарних норм та правил.

tab

Як повідомили в Держпродспоживслужбі, територія табору не підготовлена для відпочинку та встановлення наметів: не розчищена, не прибрана, не зонована.

Заходи проти комах, кліщів, потрапляння змій – не провели, на території є дикорослі гриби. В таборі не створили умови для харчування дітей. Постачальник не зареєстрований у державному реєстрі потужності, що є порушенням статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», планувалося харчування за участі батьків дітей), не представлені режим дня та меню, – йдеться в повідомленні.

Планували використовувати воду з громадського колодязя. Відповідно до результатів досліджень питна вода в ньому за санітарно-мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками не відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2-4.171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Не облаштували душові, умивальники, туалети для дітей та персоналу тощо.

Уточнюють, табір не забезпечений миючими та дезінфікуючими засобами, антисептиками для обробки рук, безконтактним термометром, масками.

Наметовий табір не отримав згоду на початок роботи.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама