Кропивницький прийматиме Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

16:57, 25 Червня, 2021

У період з 1 по 10 липня в місті Кропивницькому проходитиме ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в середній віковій групі.

На Гру «Сокіл» («Джура») – «Джура 2021: Інгульська січ» до нашого обласного центру приїдуть переможці або призери обласних етапів з усіх регіонів країни 11-14 років, а також таборової старшини, близько 300 учасників.

Урочисте відкриття вишколу відбудеться 2 липня на Театральній площі та розпочнеться о 18.00. Надалі учасники урочистою ходою пройдуться до площі Героїв Майдану. Таборуватимуться джурівці на території обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Портал «Гречка» виступає інформаційним партнером заходу.

«Джура» у Кропивницькому пройде відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2021 року № 323 «Про проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2021 році».

Національно-патріотичний захід проходитиме на трьох локаціях: у м. Кропивницький, с. Розумівка в урочищі «Чорний ворон» (Олександрівська громада) та с. Суботів (Черкаська область).

Виконання завдань ІІІ етапу полягатиме у проведенні залікових змагань – конкурсу строю та маршової пісні «Впоряд», надання першої домедичної допомоги (конкурс «Рятівник»), інтелектуальна гра-вікторина «Відун», інтелектуально-творче змагання «Пластун» за методикою квестів, таборування (бівак), змагання «Стрільба» та «Смуга перешкод».
Також для учасників щодня проводитимуть конкурси, тематичні гутірки, майстер-класи, показові виступи.

2021 06 25 Dgura2

На змаганнях нашу область представлятиме переможець ІІ обласного етапу Гри «Сокіл» (Джура») рій «Вільшанські соколята» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості – керівник рою Рибак Олег Петрович. Також нашу область представлятиме рій «Крила свободи» Олександрійської міської громади НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради
Вони вибороли це право, посівши високі місця в ІІ обласному етапі Гри, що проходив 20-25 травня. Команда (рій) складається з: 8 дітей (не менше 2 дівчат) та керівника рою.

Останні новини по темі
Щосуботи для кропивничан влаштовуватимуть танці просто неба
tanzi
kak gotovit kartofelnoe pure 7
Шкільне меню від Клопотенка: 5 страв з картоплі (ВІДЕО)
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024