Суспільство

Громадські слухання з представником "Макдональдз": екоактивісти проти

. 6435

3 липня о 14.00 на внутрішньому майданчику музичної школи № 1 ім. Г.Г.Нейгауза (вул. Віктора Чміленка, 65) у Кропивницькому відбудуться громадські слухання щодо збереження зони відпочинку «Лісопарк», зупинення і заборони забудови зелених зон з багаторічними насадженнями.

mcdonalds 1200x628

Згідно розпорядження міського голови Кропивницького опублікованого на сайті міськради, на них запрошуються члени Кропивницької міської територіальної громади, депутати Кропивницької міської ради, керівники виконавчих органів Кропивницької міської ради, представники компанії “Макдональдз”, фахівці у галузі містобудування, архітектури та землеустрою.

Нагадаємо, в квітні МакДональдз офіційно повідомив, що у 2022 році планує відкрити ресторан у Кропивницькому. Розташуватись він має на території центрального скверу на розі вулиць Велика Перспективна та Преображенська. Також надали ескізи майбутнього проєкту. Проте громадські активісти проти будівництва у сквері, адже це чи не єдина зелена зона в центрі міста.

Проте, громадська активістка Олена Резніченко, яка ініціювала проведення громадських слухань вважає, що питання "Макдональдзу" там взагалі не має розглдатись.

"Натомість питання, що піднімаються на цих громадських слуханнях, стосуються бездіяльності влади у справі приведення в порядок існуючих зелених зон, бездумній передачі під забудову міських зелених зон, при тому що забезпечення жителів Кропивницького зеленими насадженнями вкрай низьке – при нормі 20 кв. м на людину в нашому місті воно становить всього 6 кв. м.
Тому головне питання полягає в тому, яким чином влада збирається збільшувати цей низький показник і збільшувати кількість зелених зон у місті, а для початку хоча би – зберегти ті парки і сквери, які існують на сьогодні", каже вона.

Екоактивістка Надія Паливода також написала, що минулого тижня представники ГО "Озеленення Кропивницький" як ініцатори слухань мали зустріч з комісією міської ради, на якій узгодили порядок денний питань. Питання "Макдональдза" серед них не було.

Вважає, міській владі для юридичного схвалення забудови Центрального скверу потрібно пройти етап громадських слухань, тому вона вирішила скористатися саме цими слуханнями.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама