Суспільство

На схему санітарної очистки Кропивницького планують витратити 400 тисяч

. 1508

439 тисяч гривень планують виділити на схеми санітарної очистки міста.

smittja copy

Такі видатки хочуть закласти у Комплексну програму розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки.

Як повідомив 30 червня під час засідання бюджетної комісії міськради Віктор Кухаренко, керівник управління ЖКГ, даним документом передбачена і відповідальність, і правила гри щодо поводження з відходами.

Провести створення схеми має спеціалізована організація. Закупівлю послуги проводитимуть на тендері.

Комісія проєкт рішення підтримала. Остаточно рішення мають прийняти депутати на сесії.

Депутатка Катерина Шамардіна спитала чи передбачить схема кращу організацію збору сміття у приватному секторі, створивши контейнерні майданчики, адже зараз люди виносять сміття у певні дні і змушені залишати їх при дорозі.

Віктор Кухаренко сказав, що схема передбачить і місця збору сміття у приватному секторі, проте місць під контейнерні майднанчики не буде, адже щоб зробити таке міській раді треба юридично виділяти землю під кожен окремий майданчик.

Нагадаємо, кропивничани регулярно просять про встановлення сміттєвих контейнерів у районах приватного сектору. Наразі вивіз сміття здійснюється за безконтейнерною системою. Представники компанії "Екостайл" у 2019 році казали, що у випадку встановлення сміттєвих баків біля кожного двору тариф на вивіз сміття зросте. 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама