Суспільство

Як триває "Велике будівництво" і реконструкції на Кіровоградщині

. 3211

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна запровадила щотижневі виїзні інспекції на об’єкти програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». В ОДА розповіли, над якими об’єктами працювали протягом тижня.

 28062108ico

Найвищий прапор України

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна спільно з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем та заступником голови обласної ради Дмитром Ліньком проінспектували стан готовності робіт з влаштування 50-метрового прапору на Фортечних Валах.

Нагадаємо, найвищий прапор України в області встановлять до 30-річчя Незалежності.

На сьогодні вже завершили археологічні роботи і підрядник працює над безпосередньою підготовкою місця для встановлення державного прапора.

«Усі роботи йдуть за графіком. Залишається не так багато часу для облаштування прапору на цьому історичному місці. І головне завдання – все встигнути вчасно. Окрім безпосереднього встановлення прапора, необхідно ще й створити відповідний благоустрій, висадити квіти. Все має бути на найвищому рівні, а хід робіт - на моєму постійному контролі» - каже Марія Чорна.

Будівля Нацбанку

Пам’ятка архітектури – Державний банк 1889 року розташований у центрі Кропивницького по вулиці Велика Перспективна, 33.
Нацбанк вже не працює в цьому приміщені близько 5 років, з 1 січня 2019 будівлю передали департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

Цьогоріч область подала проєкт з реконструкції будівлі Нацбанку до програми «Велика реставрація» і отримає 31 мільйон гривень на реалізацію проєкту.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна доручила заступнику голови ОДА Сергію Шеремету перевірити документації щодо будівлі Національного банку у Кропивницькому.

«Для того, щоб підготуватися належним чином до реставрації будівлі, ми маємо детально вивчити усі документи, які стосуються цього приміщення. І до кінця тижня ми маємо провести нараду, яка стосуватиметься подальших кроків, визначення замовника робіт з реставрації будівлі», - зазначила Марія Чорна.

29062109ico

Міст на «дорозі Єдності» через Синюху

Дорожники продовжують реконструкцію мосту через річку Синюха на автошляху М-30 Стрий – Ізварине.

Наразі мостобудівники виконали роботи з демонтажу перильного огородження, пішохідних проходів, бордюрного каменю, розібрали частини зношених елементів штучної споруди, відфрезерували старе покриття. Паралельно закінчуються роботи з армування монолітної плити під заливку цементобетоном.

Водіям нагадують, що права частина мосту вже відремонтована і відкрита для руху.

01072106ico

Спортивна школа «Надія»

Наразі держава виділила 20 мільйонів гривень на ремонтні роботи закладу.

«Президента України питання спорту хвилюють не на словах, а на ділі. Тож зараз маємо 20 мільйонів гривень, виділених державою на ремонт ОСДЮСШОР «Надія», у межах цього кошторису ми маємо провести необхідні роботи. В першу чергу – ми визначимося, що ми можемо зробити, враховуючи всі архітектурно-будівельні вимоги. Ми маємо виконувати роботи, не перешкоджаючи роботі спортивної школи. Заклад такого рівня – єдиний в області, заходів тут проводиться багато. Тому ми маємо працювати над тим, щоб максимально корисно для школи використати кошти, які нам виділила держава і сприяти виділенню додаткових коштів для проведення реконструкції цього закладу», - каже очільниця обласної державної адміністрації.

01072116ico

Дорога Первозванiвка-Калинiвка-Сасiвка

Також дорожники продовжують поточний середній ремонт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Компаніївка-Сасівка-Губівка-Калинівка.

Наразі підрядники влаштували 6 кілометрів вирівнюючого шару та 2 кілометри верхнього шару асфальтобетону.

Закінчити роботи планують вже до кінця серпня

201948718 531206231352915 7204871966389442977 n

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама