Суспільство

Кропивницький приймає всеукраїнський етап Гри «Джура» (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 3057

В Кропивницькому на Театральный площі було урочисто відкрито ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в середній віковій групі.

20210703 Dgura3

На урочистій частині відкриття гостей привітали голова обласної державної адміністрації Марія Чорна, голова обласної ради Сергій Шульга, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

Надалі учасники урочистою ходою рушили до площі Героїв Майдану. Таборуються джурівці на території обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

20210703 Dgura220210703 Dgura1

На Гру «Сокіл» («Джура») – «Джура 2021: Інгульська січ» до нашого обласного центру приїхали переможці або призери обласних етапів з 21 регіону країни, близько 250 учасників 11-14 років.

Виконання завдань ІІІ етапу почалося 3 липня з залікових змагань «Стрільба» та «Смуга перешкод». Сьогодні, 4 липня, учасники виконують завдання строю та маршової пісні «Впоряд» і надання першої домедичної допомоги (конкурс «Рятівник»).

«Джура 2021: Інгульська Січ» проходитиме до 10 липня. Нашу область представлятиме переможець ІІ обласного етапу Гри «Сокіл» (Джура») рій «Вільшанські соколята» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості. Також Кіровоградщину представляє рій «Крила свободи» Олександрійської міської громади НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради.

Вони вибороли це право, посівши високі місця в ІІ обласному етапі Гри, що проходив 20-25 травня. Команда (рій) складається з: 8 дітей (не менше 2 дівчат) та керівника рою.

Учасники крім залікових завдань проходять різноманітні тренінги, вікторини, ігри, конкурси, квести та естафети. Також організатори передбачили цікаву та насичену розважально-просвітницьку програму.

20210703 Dgura420210703 Dgura5

Поширюйте

Коментуйте