Суспільство

Понад 90 мільйонів гривень на дороги: які вулиці ремонтуватимуть у Кропивницькому

. 1564

На капітальний та поточний ремонти у Кропивницькому планують витратити понад 90 мільйонів гривень.

IMG 5496

Як повідомив під час брифінгу заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун, по профільній програмі ЖКГ на капітальний ремонт виділили 36,4 млн грн, поточний – 55,5 млн грн. Це з урахуванням державної субвенції 50 млн грн на поточний ремонт.

З 36,4 млн грн на капітальний ремонт, 4 мільйони витратять на перехідні об’єкти з минулих років:

  • вулицю Кропивницького,
  • Петра Левченка,
  • Габдрахманова,
  • Шкільну.

За словами Олександра Вергуна, ремонт на цих вулицях майже на 95% завершений. Залишилось встановити дорожні знаки, нанести пішохідну розмітку, встановити перильне огородження.

18 млн грн витратять на нові об’єкти 2021 року: вулиця Чернишевського, провулок Алтайський, вулиця Василя Нікітіна. На останню з обласного дорожнього фонду субвенція – близько 9 млн грн.

Капітальне будівництво вулиці Василя Нікітіна найближчим часом буде розпочато. Підрядну організацію визначили, наразі оформлюють дозвільні документи, – каже посадовець.

На мікрорайоні Кущівка з початку будівельного сезону триває ремонт дороги по вулиці Чернишевського та провулку Алтайському. Ремонт вулиці і провулку стануть частиною транспортної магістралі, що з’єднають нові корпуси міської лікарні на Салганних пісках, колишньої МСЧ-19, з центром міста.

В перспективі планується збудувати нову дорогу від вулиці 40 років Перемоги (нині Бобринецький шлях) до вулиці Кримської. Повністю з’єднаються мікрорайони Завадівка, Масляниківка та селище Гірниче. Зараз розробляється техніко-економічне обґрунтування, – каже заступник міського голови.

Капітально відремонтують у цьому році:

  • вулицю Металургів,
  • вулицю Сергія Сєнчева,
  • проспект Промисловий,
  • вулицю Руслана Слободянюка,
  • вулицю Мозеса Гомберга.

По вулиці Металургів на селищі Новому проєктно-кошторисна документація вже виготовлена, наразі проходить експертизу. Запланований повний капремонт від початку об’їзної дороги Нового і до кінцевої зупинки маршруту № 274.

По проєкту вартість робіт – близько 100 млн грн. Вже звертались до Кабміну, нардепів, щоб отримати субвенцію.

Можливо на ті кошти, які у нас залишаться для капітального ремонту, приступимо до демонтажу, фрезеруванню, заміні опор на вулиці Металургів. У наступному році цю вулицю плануємо завершити.

Щоб прибрати великовантажний транспорт з Ковалівки, будуть будувати об’їзну дорогу через Балашівську промзону. Проспект Промисловий та вулиця Руслана Слободянюка в стадії проєктування.

На поточний ремонт у 2021 році один об’єкт – вулиця Вокзальна, від автостанції №2 до залізничного вокзалу.

Не перший місяць Водоканал працює на мережах по вулиці Вокзальній, на 80% замінили водопровід. Приступили до заміни мереж каналізації.

КП "Універсал 2005" з запізненням вийшло на ремонт після осінньо-зимового періоду через дощі.

За словами Олександра Вергуна, до серпня відремонтують магістральні та перейдуть до другорядних доріг.

Щодня працює грейдер на вулицях, де немає асфальту.

З квітня використали 452 тони асфальтобетону та усунули ямковість площею 3346 метрів квадратних.

З квітня для установки ямкового ремонту "УЯР" використали 19 тонн спеціальної емульсії, 155 тонн щебеню.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама