Суспільство

7 майстер-класів які пропонує бібліотека Чижевського

. 1298

Кіровоградська обласна бібліотека імені Дмитра Чижевського пропонує відвідати майстер-класи в їх стінах.

Depositphotos 19414393 s 2019

Крафтові листівки

Бажаєте відчути себе дизайнером? Беріть участь у наших майстер-класах з виготовлення листівок. Авторських і неповторних, які стануть чудовим подарунком важливій для вас людині. Чи зробіть щось в техніці квілінгу, або паперової філігранні. Гарно звучить? А як круто власноруч створювати з різнокольорових смужок листівки, картини, панно – що завгодно!

Ниткографія

Чи колись пробували зайнятися ниткографією? О, це чудова сучасна техніка, яка просто спонукає до творчості! Нитка утворить силует, який доповнить ваша безмежна фантазія. Ниткографія змінить страх та скутість перед проявом власного творчого Я.

Монотипія

До речі, допоможе ще один захоплюючий майстер-клас з такої креативної техніки малювання як монотипія. Вловлювати у довільних плямах абстракції чи знайомі предмети та перетворювати їх у щось нове так захопливо! Це вільний творчий процес, в якому можна і потрібно порушувати усі усталені правила.

Декоративний розпис

Майстер-клас з розпису – можливість наблизитися до традиційного українського декоративного мистецтва настінного малювання, розпису печі, меблів та посуду. Є косівський розпис, для якого характерними є білий, зелений колір та охра. Є васильківський. Його створюють виключно червоним, синім та жовтим кольорами. Петриківському притаманний рослинний орнамент в стилі українського бароко, а опішнянський розпис включили у перелік об'єктів нематеріальної культурної спадщини України.

Флористика

Майстер-клас з флористики – можливість стати на шлях оволодіння витонченим мистецтвом створення композицій, колажів, листівок чи закладинок, використовуючи тендітний сухоцвіт.

Екоторбинки

Зараз в тренді екоторбинки. Наштампованих – купа у будь-якому супермаркеті. А от розписати свою, власну, унікальну можна в бібліотеці!

3D-моделювання

Як і створити щось особливе за допомогою чарівної ручки? Навчать на майстер-класі з 3D-моделювання. Варто провести гаджетом і ваша фантазія здобуде форму, колір і текстуру.

Зацікавлені можуть звертатись у відділ соціокультурної діяльності

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама