Суспільство

За пів року на Кіровоградщині викрили чотири підпільні підприємства

. 1241

Цьогоріч протягом січня-червня податкова міліція області закрила чотири підпільні виробництва, два з яких виробляли автомобільне пальне, інші два алкогольні напої.

 

162224932 2535464590092010 4632888049257854485 o

Фото з архіву

Як повідомив під час пресконференції в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області, полковник податкової міліції Матвій Щербина, загалом за цей період до суду скерували 14 кримінальних проваджень відносно організованих злочинних груп. 3 незаконного обігу вилучили акцизної продукції на більш ніж 47: паливно-мастильних матеріалів на 42,1 млн грн, тютюнових виробів на 3,9 млн грн, алкогольних напоїв на мільйон.

Наприклад, у березні припинили незаконне виробництво бензинів та дизельного палива у Світловодському районі. Тоді з незаконного обігу вилучили пального на 33 мільйони гривень.

У липні цього року ми плануємо направити до суду кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з багатомільйонним відшкодуванням завданих державі збитків, – каже Матвій Щербина.

unnamed

В червні до суду скерували обвинувальний акт щодо трьох членів організованої групи, які купували, зберігали та продавали фальсифікований алкоголь.Алкогольні напої розфасовували в пластикові пляшки без дотримання будь-яких санітарних норм та продавали в одному з магазинів.

За словами керівника слідчого управління фінансових розслідувань Андрія Баркара, організатор групи депутат з Соколівської громади. Їх судитимуть за продаж незаконно виготовленого алкоголю. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама