Суспільство

На Кіровоградщині запровадять “гарячу лінію” з питань ринку землі та рейдерства

. 1288

У зв’язку зі стартом ринку землі в області запустять безоплатну “гарячу лінію”, де відповідатимуть на актуальні питання жителів області. Кажуть, нині вже є чимало звернень про дію ринку землі.

zemlja dolaru

Про це стало відомо сьогодні під час брифінгу голови облдержадміністрації Марії Чорної.

– Ринок землі стартував. Ми маємо сприяти тому, щоб ринок був прозорий, чесний і відкритий в межах чинного законодавства. Ми будемо вживати будь-які дії, щоб так і було, – зазначила Марія Чорна.  – Звернень і питань з відкриття ринку землі дуже багато. Звертаються люди, щоб отримати обґрунтовані питання в який спосіб має відбуватися продаж чи купівля земельних ділянок. 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що в області за перший тиждень дії ринку землі продали дві земельні ділянки площею 7 га за нуль гривень. Станом на 12 липня, за даними Мінагрополітики, в Кіровоградській області вже є 6 земельних угод на 10,5 га. 

При цьому, за словами очільниці ОДА, земля в області за нормативно-грошовою оцінкою посідає четверте місце в Україні. 

“Гаряча лінія” буде переадресовуватися до департаменту агропромислового розвитку ОДА, де і надаватимуть необхідні консультації.

– Тема ринку землі нова. Цього ніколи не було. І люди потребують інформації з різних джерел. І це буде те, джерело, де люди черпатимуть інформацію, яка їм необхідна для того, щоб все було в межах чинного законодавства і ніхто на цьому не зловживав, – зауважила  Марія Чорна.

"Гаряча лінія Марії Чорної" працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00 за номером 0 800 400 188 (вхідні дзвінки безоплатні).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама