Суспільство

На Кіровоградщині факт шахрайства з землею розслідують у пришвидшеному режимі

. 1721

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся брифінг з приводу розслідування факту захоплення 50 гектарів землі фермерського господарства «Крок» у селі Благодатне.

zem dilanka 

Фото умовне

Нагадаємо, минулого тижня селяни й фермери підтримали фермерське господарство і вийшли на мирний мітинг під стіни облдержадміністрації. Навесні невідомі внесли зміни через що власниками землі стали мешканці іншої області. Представники ФГ вважають, що це рейдерське захоплення.

Відкрите кримінальне провадження за ч. 3. ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Під час сьогоднішньої зустрічі адвокатка керівника фермерського господарства Світлана Попович розповіла, що після минулої зустрічі в ОДА відчули, що відбулися пришвидшені дії в слідстві. 

IMG 20210713 150347

За словами заступника начальника слідчого управління ГУ Нацполіції в області Ігор Федорчак, за минулий тиждень активізували розслідування. 

– Працюємо в дуже пришвидшеному режимі, – прокоментував Ігор Федорчак. – Зараз вживаються всі дії на пошук та вилучення оригіналів документів, які стали підставою перереєстрації. Після того, як ці документи вилучать слідчі призначать відповідні експертизи. А після висновків експерта ми зможемо дати об’єктивну правову оцінку винним особам. 

Голова ОДА Марія Чорна підсумувала, що зі стартом ринку землі не можна допустити жодного рейдерства. Нагадаємо, при цьому в області запускають “гарячу лінію” з питань ринку землі та рейдерства. 

Натомість за словами представника поліції, з початку року в області не фіксували жодного факту рейдерства. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама