Суспільство

Мешканці п’яти багатоповерхівок у Кропивницькому вирішили відключити центральне опалення

. 1503

П’ять багатоповерхівок у Кропивницькому від’єднають від централізованого теплопостачання, повідомили в міськраді.

 

teplo

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет на засіданні 13 липня.

За інформацією начальника головного управління ЖКГ Віктора Кухаренка, з проханням про відключення житлових будинків від магістральних мереж централізованого опалення по вулиці Архангельській, 44/66 (ОСББ «П’ятихатки 44/66»), на проспектах Винниченка, 1 (ОСББ «Підкова 1+1»), Перемоги, 12, корпуси 2, 3 (ОСББ «Щаслива оселя 12») та по провулку Училищному,6 звернулися самі мешканці після проведення загальних зборів.

Рішення про відключення житлових будинків від ЦО приймається на підставі письмової заяви власників будівлі. Люди провели загальні збори і прийняли рішення про відмову від послуг централізованого опалення для всього будинку. Постійно діюча комісія з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем ЦО та постачання гарячої води надала своє погодження. Варто відзначити, що таким чином співвласники будівлі беруть на себе і відповідальність за підготовку до опалювального сезону усіх загальних місць багатоповерхівок: під’їздів, підвалів, дахів, – каже Віктор Кухаренко.

У Кропивницькому до 1 серпня приймають заяви на відключення від централізованого опалення.

Нагадаємо, у Кропивницькому є серйозні проблеми із централізованим опаленням. Система централізованого теплопостачання міста значно розбалансована, а котли і деякі труби служать понад пів століття.

70% житлового фонду (багатоповерхівок) на автономному опаленні.

Як повідомляли раніше, цьогоріч жителям будинків, де критичне навантаження на трансформаторні підстанції, не надаватимуть дозволи на встановлення автономного електроопалення. Проте вони зможуть встановити газову автономку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама