Суспільство

Пломби і банківські картки: сміття з Приватбанку опинилось на березі Інгулу (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2447

Поблизу вулиць Олександрійської і Покровської у Кропивницькому, на березі Інгулу біля "Будинку скла" на стихійному звалищі виявили сміття з Приватбанку.

pbsm9

Серед іншого є цілі і фрагменти 24 банківських карт, десятки пломб двох видів, десятки резинок для грошей.
Одна картка з особистими даними і фото власниці.

Як повідомили "Гречці" у пресслужбі банку, у них заключений договір на вивіз відходів із компанією "Екостайл" і як сміття опинилось на узбережжі річки вони не знають.

ОНОВЛЕНО. Додаємо коментар представникі компанії "Екостайл".  Редакція просить вибачення в компанії і читачів, що звернулась за коментарем із запізненням.

"Компанія «Екостайл» надає ПриватБанку послуги з вивезення відходів за десятьма адресами. Чи покриває договір всі відділення банку - нам не відомо, як і те чому їхні відходи опинилися на березі Інгулу.

Стихійні звалища у Кропивницькому кричуща проблема, і компанія «Екостайл» за власний рахунок прибирає кілька десятків таких смітників щодня. Спільно з еко-активістами «Екостайл» долучається до міських суботників і допомагає вивозити відходи з лісосмуг і берегів річок. Влітку проблема утворення незаконних звалищ особливо гостра - будівельне сміття, зелень і гілля… Ці види відходів заборонено викидати в контейнери для побутових відходів, але їх звалюють поряд. Є локації, де прибраний вранці майданчик вже до обіду того ж дня знову перетворюється на сміттєзвалище. Проблема потребує глобального вирішення на рівні законодавчої і виконавчої влади." - прокоментувала ситуацію речниця компанії Неля Желамська.

 

pbsm

pbsm 1

pbsm 2

pbsm 3

pbsm 4

pbsm 5

 

Нагадаємо, у 2017 у Кропивницькому виявили стихійне звалище використаних шприців, у той час, як побідний вид медичних відходів вважається небезпечним і має спеціально утилізовуватись.

 

 

Поширюйте

Коментуйте