Суспільство

Які ціни планують встановити за харчування у школах і дитсадках Кропивницького

 Автор: Ірина Маслюкова. 2325

На сайті міськради Кропивницького оприлюднили проєкт рішення виконкому про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти у новому навчальному році.

har4ditu

Відповіно до проєкту рішення, планують встановити таку вартість харчування одного учня з 1 вересня по 31 грудня 2021:

Screenshot 6

Якщо порівнювати з цінами на харчування з 1 січня по 31 серпня 2021 року, то для вихованців закладів дошкільної освіти ціна збільшиться на 9 гривень.

Вартість сніданків для учнів 1-4 класів закладів середньої освіти збільшиться на 4 гривні. А ціна за триразове харчування учнів пільгових категорій у закладах професійної освіти не зміниться.

 

Також планують зменшити розмір плати для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 50 % сім’ям, які мають трьох і більше дітей.

Звільняються від плати за харчування:

  1. Вихованці санаторного закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 65 «Лукомор'є» для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу.
  2. Діти з інвалідністю, що виховуються в закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах дошкільної освіти (групах), які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти. Діти та люди з інвалідністю І-ІІІ груп, які навчаються в професійно-технічних закладах освіти.
  3. Учні спеціальних загальноосвітніх шкіл (класів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та вихованці дошкільних відділень цих закладів.
  4. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних закладів освіти окремих категорій, а саме: діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, діти із прийомних сімей, діти-вихованці будинків сімейного типу.
  5. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні 1- 4 класів закладів загальної середньої освіти, діти, які навчаються в закладах професійної освіти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
  6. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних закладів з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України.

Рішення набуде чинності, коли за нього проголосує виконком.

Як повідомляли раніше, наразі для вихованців садків батьки сплачують 60% від повної вартості харчування. Так було і в попередні роки.

 

Поширюйте

Коментуйте