Суспільство

На Кіровоградщині зніматимуть серіал про автентичну чумацьку пісню

 Автор: Ірина Маслюкова. 2117

Протягом чотирьох днів, з 19 по 22 липня, у Кропивницькому та області зніматимуть серіал про автентичну чумацьку пісню, повідомили в міськраді.

 

kamera

За підтримки управління культури і туризму працюватиме творча група проєкту «Чумацькі пісні». Ініціатор проєкту Кропивницький музей музичної культури імені Кароля Шимановського.

«Чумацькі пісні» — це веб-серіал про автентичну чумацьку пісню, шляхи й пам’ятки на теренах усієї України. Про сучасників, які люблять і співають старовинних чумацьких пісень. Про красу, різноманіття та єдність нашої держави.

Мета серіалу – багатогранно презентувати й всебічно розкрити мистецьку цінність чумацьких пісень як одного з культурних брендів держави, використати їх для промоції України за кордоном та сприяння розвиткові регіонального туризму. Результатами стануть змістовний, цікавий та якісний аудіовізуальний продукт, веб-сайт, Youtube-канал та сторінки в соцмережах під назвою «Чумацькі пісні», – йдеться в повідомленні.

Запишуть пісні у виконанні Олександра Терещенка та фольклорних гуртів «Дике поле» і «Млиночок». В обласному державному архіві, музеях та інших закладах міста, а також в окремих селах відзнімуть відеоматеріал про пов’язані з чумацтвом пам’ятні місця з коментарями істориків і краєзнавців.

Команда проєкту: Олександр Полячок – куратор, автор ідеї, сценарист; Денис Іванченко – продюсер; Тетяна Осико – режисер; Дмитро Полячок – координатор.

Проєкт підтримує Український культурний фонд.

 

Поширюйте

Коментуйте